اهمیت شستشوی مبل

زمانی یک مبل زیبا به نظر می اید که عاری از هر گونه فرسودگی و کثیفی یا لکه بر روی پارچه اش باشد. از این رو مبل شویی می تواند بهترین راهکار جهت بازیابی زیبایی ظاهری انها باشد.

اهمیت و تاثیر استفاده از مبل بر محیط و روحیه افراد حاضر در ان بر کسی پوشیده نیست. در حال حاضر کمتر محیطی را می توان پیدا کرد که طراحی و چینش دکوراسیون داخلی بر محوریت مبلمان انجام نگرفته باشد.

عوامل باعث می شوند تا مبلمان کثیف به نظر برسند و یا دیگر زیبایی و شادابی اولیه را نداشته باشند. به عنوان مثال گرد و غبار و لکه های حاصل از گذر زمان سبب می شوند تا رویه مبلمان زیبایی و جذابیت اولیه خود را از دست بدهد و دلزدگی از انها اتفاق دیگری است، خواهد افتاد.

فرقی نمی کند که مبلمان چگونه و تحت تاثیر چه عواملی کثیف یا لکه شده باشند، اهمیت شستشوی مبل با روش های صحیح و استاندارد بیشتر از ان است. این نکته ای است که در ادامه به تحلیل و بررسی ان خواهیم پرداخت.

کثیفی و لکه شدن مبلمان معظلی است که حتی اگر با حساسیت بالایی به نگهداری و مراقبت انها پرداخته باشید، قطعا زمانی با ان روبه رو خواهید شد و از این رو حتما باید امادگی و دانش مواجه با را داشته باشید تا در کمترین ممکن تصمیم مناسب بگیرید

تجهیزات و مواد شوینده بسیاری وجود دارد که به واسطه انها می توانید به نظافت و شستشوی پارچه و رویه مبلمان خود بپردازید که یکی از انها تماس با یک شرکت شستشوی مبل معتبر و مجهز در محل است.

درباره تاثیر نانو در شستشو و لکه بری مبلمان بدانید

ایا شستشو و نظافت مبلمان امکان پذیر است

تمیز شدن پارچه مبل و شستشوی ان به جنس پارچه ان و نوع کثیفی های موجود بر سطحش بستگی دارد. نکات نظافت و شستشو برای انواع مبلمان با یک دیگر بسیار متفاوت است. به عنوان مثال از مواد شوینده مناسب پارچه چرم نمی توان برای پارچه ساتن یا مخمل استفاده کرد.

شستشوی پارچه انواع مبلمان توسط دستگاه و روش های نوین امروزی امکان پذیر است. ابزار و مواد شتسشو با توجه به نوع رویه و جنس ان انتخاب می شوند تا لکه بری بدون هیچ گونه اسیبی به انها انجام گیرد.

تنها در صورتی مبلمان قابلو شستشو نیستند که لکه و جرم بر روی بافت تثبیت شده باشد و قسمتی از رنگ پارچه شده باشد و مواد شوینده نتوانند انها را حتی در چندین مرحله شستشوی پاک نمایند.

اهمیت شستشو و لکه بری مبلمان به صورت دوره ای

پارچه مبلمان نیز مانند سایر لوازم کاربردی زندگی روزمره نیاز به نگهداری و نظافت دارند. نگهداری و نظافت پارچه مبلمان فرایند متفاوت تری نسبت به فرش و قالی دارد.

شستشو و لکه بری پارچه با روش های سنتی امکان پذیر نیست و نیاز به لکه بری در کیفیت بالا و خشک کردن سریع ان است تا اسیبی به محتوای داخلی ان وارد نشود.

اگر در مواقعی که لکه، جرم، چربی و یا حتی شوره بر روی سطح پارچه نشسته باشد، مبل شویی انجام نگیرد به مرور زمان پارچه مبلمان چرک مرده می شوند و می توانند بافت پارچه را نیز تخریب کنند.

از این رو شستشوی پارچه مبل به صورت دوره ای می تواند از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کند. برای این کار می توانید از مراکز فنی معتبر تقاضای خدمات کنید.

اهمیت شستشو و رفع بوی پارچه مبلمان

پیش از این گفتیم که لکه، جرم و کثیفی می توانند چه اسیب هایی را به پارچه مبل شما وارد کنند، حال فرقی نمی کند پارچه مبل شما درجه یک یا پارچه درجه سه چینی باشد.

ایجاد بوی نامطبوع از پارچه مبل از همین لکه و چربی ها نشات می گیرد و نیاز به پاکسازی صد در صدی این موارد از سطح پارچه مبلمان دارید.

استفاده از شوینده مناسب و شستشوی استاندارد پارچه مبلمان می توانند رفع بوی بد ان را به همراه داشته باشد. شرکت یاسان به علت استفاده از شوینده های درجه یک تحت هنکر المان تضمین رفع بوی پارچه مبل را نیز می دهد.

شستشو و نظافت مبلمان یک الزام غیر قابل انکار

پارچه و رویه مبلمان اولین قسمتی است با محیط اطراف و افراد ارتباط بر قرار می کند و نشان دهنده هویت ان محیط است. شخصیت و هویت محیط بر اساس مبلمان و دکوراسیون ان شکل می گیرد.

حال این موضوع را برای ساختمان های لوکس، شرکت های بین المللی، هتل ها و … در نظر بگیرد که تمیزی و نظافت مبل چقدر تاثیر گذار خواهد بود. شست و شو و نظافت انواع مبلمان یکی اقدامات ضروری است که باید حتما برای انجام ان برنامه معینی داشته باشید.

به مرور زمان شستشوی پارچه و رویه مبلمان تبدیل به ضرورت شده است که هر مبلی حداقل یک بار در سال به ان نیاز دارد. با توجه به این میزان تقاضای این خدمات در منزل سالیانه رو به افزایش است، مراکز خدماتی بسیاری نیز برای ارائه ان مشغول به فعالیت شده اند.

صفر تا صد شستشوی مبلمان در منزل

اهمیت شستشو و لکه بری مبل توسط افراد متخصص

مبلمان به دلیل ظرافت های ظاهری و کارایی که دارند برای صاحبان ان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند. حفظ کیفیت و زیبایی پارچه مبل بیش از هر چیز دیگری حائز اهمیت است.

بسیار از پارچه های مبلمان به قدری گران قیمت هستند که نظافت و شستشوی اهمیت زیادی برای همه ما دارد.

همه ما می دانیم که روش های سنتی شستشو برای مبلمان کار ساز نیست. بسیار پیش امده است که برخی از خانم های خانه دار با کشیدن اسکاچ و یا سیم ظرفشویی به پارچه مبل خود اسیب جدی زده اند.

بهترین و مطمئن ترین راهکار نظافت تماس با مراکز خدماتی معتبر و مجهز است. لکه بری و شستشو با دستگاه های پیشرفته و خشک کن می تواند از بروز اسیب های احتمالی به محتوای داخلی مبل جلوگیری کند.

به خاطر داشته باشید که در تولید مبلمان از انواع فوم و اسفنج در وزن های مختلف استفاده می کنند. اب خوردگی این قسمت ها می تواند باعث از دست رفتن حجم این بخش از مبلمان شود.

همچنین تضمین خدمات و استفاده از شوینده های مخصوص پارچه مبل از الزاماتی است که مرکز معتبر به انها پایبند هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.