صفر تا صد شستشوی مبلمان در منزل

صفر تا صد مبل شویی در منزل یک کار کاملا تخصصی است و پرسنل خدماتی باید مهارت های لازم را کسب کرده باشند. تیم و یا افرادی را که برای این کار انتخاب می کنید، باید تجربه لازم را داشته باشند و رزومه انها در دسترس باشد.

افرادی که این پروسه را در منزل شما انجام می دهند، باید کلیه روند اجرایی را با تسلط و مهارت بالا اجرایی کنند تا شستشو بی نقص و با کیفیت انجام گیرد. حفظ سلامت پارچه مبل از هر چیزی واجب تر است.

در حال حاضر با توجه به افزایش سطح رفاه جامعه و استفاده از مبلمان در دکوراسیون دیگر شستشوی مبلمان یک اقدام ضروری است تا میزان بهداشت به سطح مطلوب برسد. کثیفی مبلمان اتفاقی نیست که انها را نادیده گرفت یا بخواهیم و با چرک مردگی و لکه ها کنار بیاییم.

کمتر خانه یا اداره ای را می توان یافت که برای افزایش سطح رفاه و پذیرایی از میهمانان از مبلمان استفاده نکرده باشند. با توجه به بالا بودن میزان استفاده از مبلمان کثیفی و لکه شدن انها دور از انتظار نیست، مهمترین مسئله شستشو و نظافت انها است.

در این مقاله می خواهیم با استفاده از دانش کارشناسان مبل شویی یاسان شما را با صفر تا صد یک شستشوی مناسب و درجه یک اشنا کنیم. با بررسی نحوه انتخاب شرکت مناسب تا تحویل پایان کار اطلاعات جامعی در اختیار شما خواهیم گذشت.

نحوه انتخاب شرکت خدمات مبل شویی مبل معتبر

مسئله اول و مهمی که بارها بدان اشاره کردیم، انتخاب شرکت معتبر است که بتواند علاوه بر تضمین خدمات بتواند تعهد اخلاقی و فنی پرسنل خود را ضمانت کند. فرایند شستشو با کیفیت و زیبایی مبلمان درگیر است و نمی توان ان را کم ارزش دانست.

برای دریافت خدمات از مجموعه یاسان می توانید حتی در ایام تعطیل نیز اقدام کنید و با دریافت مشاوره رایگان نسبت به شستشوی مبلمان خود اقدام کنید. ارائه توضیحات مناسب از روند اجرایی، دستگاه ها و مواد شوینده از وظایفی است که کارشناسان این شرکت ملزم به ارائه انها هستند.

با توجه به اینکه خدمات شستشو در محل است، به هیچ عنوان به هر گونه اگهی یا روش تبلیغاتی اعتماد نکنید. برای تماس حتما تحقیقات لازم را انجام دهید و اطلاعات دقیقی از اعتبار و رسمیت ان شرکت کسب کنید.

بخوانید : چالش های مبل شویی و نکاتی که باید از حوزه بدانید

تبادل اطلاعات بین مشتری و شرکت

پس از انتخاب شرکت خدماتی معتبر، طرفین موظف هستند که اطلاعات مفید و کارامد را در اختیار طرف مقابل بگذارند. ارائه اطلاعات توسط شرکت مورد نظر نشان از تخصص و رسمیت ان دارد.

روند اجرایی شستشو و هزینه ها باید به طور کامل برای مشتریان شفاف سازی شود. این کار می تواند از بروز اختلاف بین مشتری و سرویسکار جلوگیری کنید و نکته ای است که کمتر شرکتی بدان توجه می کند.

یکی از ترفندهایی که افراد غیرمجاز از ان برای فریب مشتریان استفاده می کنند، ارائه نرخ پایین و پایه است. در ادامه با استفاده از افزونه های قیمتی مانند پشتی، تشک، پشت مبل و … نرخ نهایی را در محل افزایش می دهند.

همچنین مشتریان به صورت متقابل باید در زمینه نوع مبلمان، لکه ها و درخواستی که دارند، اطلاعات دقیقی ارائه دهند. اطلاعات ارائه شده توسط مشتریان می تواند به بهینه سازی خدمات شرکت کمک نماید و تجهیزات و نیروی مناسب برای انها ارسال شود.

نکات پیش از اغاز شستشوی مبل

اولین نکته ای که باید قبل از رسیدن سرویسکار مبل شویی و بسیار با اهمیت است، اماده سازی محیط برای حضور انها است. شستشو در همان محلی که مبل قرار دارد، انجام می گیرد اما باید اطراف مبل را خالی کنید تا سرویسکار بر مبل مسلط باشد.

مبلمان را از دیوار فاصله بدهید و وسایل دکور و شکستنی را از دور ان خالی کنید. جمع اوری فرش نیز در زمینه اماده سازی محیط حائز اهمیت است و باید بدان توجه نمایید.

در صورتی که توانایی انجام این کار ها را ندارید، می توانید انجام انها را به سرویسکاران یاسان مبل بپردازید. سرویسکاران موظف هستند، نسبت به انجام این کارها پس از حضور در محل اقدام کنند.

نکته بعدی این است که برخی از مشتریان ممکن است، با استفاده از اسکاج و شوینده های فرش نسبت به لکه بری مبلمان خود اقدام کنند. این کار می تواند بافت پارچه را تخریب کند.

دستگاه های شستشو برای کارکردن نیاز به برق دارند. باید نکات ایمنی و فنی را مد نظر داشته باشید. ایمنی نکته ای است که هر سرویسکار باید ان را مد نظر داشته باشد.

تجهیزات مورد نیاز جهت شستشو

یکی دیگر از الزاماتی که حتما باید به ان توجه نمود، تجهیزات مورد نیاز جهت شستشو است. استاندارد بودن ابزار الات بسیار مهم و حیاتی است و دستگاه های کاربردی باید مورد تایید مراکز مربوطه باشد.

برای لکه بری و شستشوی مبل نمی توان هر ابزاری را به کار برد. دستگاه اسپری وکیوم و دریل سرفرچه دو ابزاری هستند که استاندارد سنجی شده اند.

در برخی از موارد ممکن است که مبلمان به دلیل کثیفی در طولانی مدت، نیاز به شستشوی چندین باره داشته باشند. هر چه دستگاه ها مناسب تر باشند، پروسه شستشو راحت تر خواهد بود.

اماده سازی محلول شوینده مبلمان

پس از استاندارد بودن تجهیزات نوبت به استفاده از شوینده های مناسب و اماده سازی انها می رسد. ترکیب و غلظت شوینده متناسب با نیاز رویه مبلمان خواهد بود.

تشخیص این امر بر عهده سرویسکار می باشد. در حالت کلی برای شستشوی مبلمان به نحوی که لکه ها رفع شوند و شوینده ای بر روی ان باقی نماند، ترکیب تگزاپون و اب باید یک به هشت لیتر (شوینده یک و اب هفت) باشد.

شستشو استاندارد و خشک کردن رویه مبلمان
بعد از این موارد سرویسکار باید کل سطح پارچه ای مبل را با استفاده از دستگاه شستشو دهد. خشک کردن بلافاصله رویه مواردی هستند که باید به درستی انجام گیرند.

منظور از شستشوی استاندارد مبلمان این است که هیچ نقطه ای در فرایند شستشو از یاد نرود و به درستی سابیده شوند. همچنین شستشو باید در جهت بافت پارچه باشد و فشار به خلاف جهت بافت مبل خوداری شود.

جمع اوری شوینده و کثیفی ها باید به طور کامل انجام گیرد. اگر این کار به درستی انجام نگیرد ممکن است بعد از خشک شدن، شوره و لکه بر روی مبل ظاهر شود.

نحوه شستشوی صندلی را در خانه بدانید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.