رضایت مشتری؛ ارزش اصلی و باور ما

تجهیزات پیشرفته و استاندارد

امروزه برای مبل شویی دستگاه های سه کاره ای تولید و عرضه شده است که کل معادلات را تغییر داده و بهترین نتیجه را رقم میزند.

بهره گیری از مواد خارجی

موادی که در شستشوی مبلمان استفاده می شود باید دارای تاییده از سازمان های معتبر باشد تا اسیبی به پارچه وارد نکرده و ماندگاری بالایی را ایجاد کند.

قیمت مناسب و ارزان

در بحث مبل شویی قیمت و هزینه فاکتور کاملا شفاف و مناسب می باشد، اما در تیم ما برای جلب رضایت مشتریان نرخی پایین تر همکاران لحاظ می شود.

رعایت کامل بهداشت

رعایت کامل بهداشت و ایمنی در این زمینه خدماتی یکی از پارامترهای اصلی در روند کار است، دلیل این حساسیت در ابتدا حفظ تمیزی منزل و در بحث بعدی جلوگیری از ایجاد هرگونه کثیفی در اجرا می باشد.

10 سال تجربه با افتخار

بعد از تجهیزات و نیروی انسانی زبده و با اخلاق بدون شک داشتن سابقه موفق چند ساله ما را در صدر بهترین گروه های مبل شویی در سطح تهران و کرج قرار داده است.

مبل شویی شبانه روزی و فوری

یکی از مهمترین شعارهای تیم یاسان بحث خدمات فوری است که ما سعی کرده ایم از زمان تماس مشتری تا اعزام مبل شور تنها یک ساعت نیاز باشد و در مورد شبانه روزی بودن باید عرض کنیم که ما در 24 ساعته شبانه روز در خدمت مردم شریف هستیم.

شرکت مبل شویی یاسان با بهره گیری از هر انچه برای موفقیت در این حوزه نیاز است از اواخر دهه هشتاد کار خود را در حوزه محدود اغاز کرد، در ابتدا دستگاه های فرچه ای برای شستشو مبلمان استفاده میشد و تا حدودی تمیزی قابل قبولی را ایجاد می کرد. اما اسیب های جدی نیز به پارچه مبل وارد می کرد که با ورود دستگاه های تمام اتوماتیک سه کاره این مشکل کامل حل شد که ما نیز از اولین گروه هایی بودیم که دستگاه های قدیمی را با پیشرفته و استاندارد جای گزینه و در استفاده از مواد مصرفی نیز در بهترین حالت ممکن قرار داریم.

شستشوی مبل تخصصی

مبل شویی تخصصی

شاید از دید بسیاری این یک شعار باشد اما برای تیم ما اجرای تخصصی یک رسالت است و در جهت تحقق این موضوع سالها تجربه و آزمون و خطا را طی کرده است تا با افتخار بگوییم ما تخصصی ترین شرکت مبل شویی در تهران هستیم.

کادر مجرب مبل شویی

کادر مجرب

در هر گروه و سازمانی نیروی انسانی مهمترین فاکتور موفقیت چشم اندازهای پیش بینی شده است، در یاسان نیز علاوه بر تیم مدیریت و بازاریابی تمامی اکیپ های مبل شور از بهترین های این حوزه خدماتی هستند.

مبل شور با تجربه و فنی

نیروهای فنی و با تجربه

در استخدام و به کارگیری نیروهای فنی دو موضوع بیشتر از هر چیز دیگری برای ما اهمیت دارد و ان اخلاق رفتاری و پشتکار فنی است که در مجموع سبب شده است تا در مبل شویی حرفی برای گفتن داشته باشیم.

لازم است بدانید که برای پاکیزگی صد در صدی پارچه مبل باید سه نکته اساسی را رعایت کرد که شامل، استفاده درست از دستگاه ، مواد استاندارد و درجه یک در کنار دانش فنی در مورد انواع مبل و ویژگی های منحصر به فرد ان، دلیل ذکر این موضوع این است که در هنگام تماس برای دریافت خدمات از معتبر بودن مرکز مورد نظر اطمینان حاصل کنید.

طبق چشم انداز و ماموریت های پیش بینی شده شرکت مبل شویی یاسان ما برای اموزش و تجهیز اکیپ های بیشتر و دریافت سهم بیشتر بازار دارای امادگی بالایی بوده و در همین جهت قصد داریم تا علاوه بر اضافه کردن تعداد نمایندگی در تهران و کرج از دستگاه های پیشرفته تر در اینده رو نمایی کنیم.

©تمامی حقوق وب سایت برای شرکت مبل شویی یاسان محفوظ است