مبل شویی خدماتی برای تمامی فصول

مسئله تغییر و تحولات کسب و کارها و افزایش تقاضای خدمات در نزدیکی ایام عید بر کسی پوشیده نیست و این مسئله خدمات مبل شویی را نیز شامل می شود. این تحول سبب افزایش 5 برابری تقاضا در خدمات شده و همچنین به تعداد اکیپ های مبل شور افزوده و سطح تبلیغات بسیار گسترده تر می شود. در ادامه به بررسی این موارد خواهیم پرداخت.

طبق رسم و رسوماتی از نیاکان ما بر جای مانده با نزدیکی به ایام پایانی سال توجه ها به نظافت و تمیزی خانه بیشتر می شود که به ان خانه تکانی می گویند. این کار علاوه بر زمان، انرژی زیادی را از شما می برد و بسیاری از خانم های خانه دار را در گیر خود می نماید.
در گذشته نه چندان دور شستشوی قالی و قالیچه بیشتر مورد توجه بود اما با توجه به زندگی های مدرن امروزی خانه تکانی کمی متفاوت تر از گذشته می باشد. مبلمان به عنوان عنصر اصلی تشکیل دهنده خانه های امروزی بیشتر تمرکز نظافت محیط به انها می باشد.

مبلمان به راحتی با انواع محیط ها سازگاری می یابند و بر خلاف فرش می توان از انها در انواع محیط های بزرگ و کوچک استفاده کرد. مسئله نظافت و شستشوی مبل کمی چالش برانگیز است و نمی توان همانند فرش و قالی به شستشوی انها به روش سنتی اب و کف بپردازید.

کثیفی مبلمان معضلی است که سطح پارچه مبلمان را تحت تاثیر قرار می دهد و این اسیب در مبلمان رنگ روشن غیر قابل تحمل است. پارچه مبلمان بیشترین ارتباط را با محیط اطراف و افراد دارد و کثیفی خوشایند نخواهد بود.

بخوانید : انواع مبلمان برای شستشو

رشد تقاضای مبل شویی از اواسط پاییز

تقریبا از اواسط فصل پاییز تقاضا برای شستشوی مبل با رشد چشمگیری همراه است. به دلیل کاهش طول روز و افزایش ساعات حضور در خانه احتمال کثیفی و لکه شدن مبل ها نیز افزایش می یابد و از انجاییکه این خدمات در خانه انجام می گیرد، نگرانی بابت انجام ان وجود ندارد. و نگرانی بابت حمل و نقل مبل در روزهای بارانی وجود ندارد.

کثیف شدن مبل اتفاقی نیست که بتوانید به راحتی جلوی ان را بگیرید، هر چه میزان استفاده از مبل بیشتر شود در نتیجه کثیف شدن انها نیز امری بدیهی است. استفاده از کاور می تواند تا حدود زیادی از این رویداد جلوگیری نماید.

شستشوی مبلمان بر خلاف فرش ارتباطی با سردی هوا و بارندگی ندارد. خدمات مرتبط با شستشوی فرش در ایام تابستان و ایام عید امار بالایی دارد و این به دلیل نگرانی افراد از جابجایی و خشک شدن کامل انها پس از شستشو است.

مبل شویی خدماتی برای تمام فصول سال

مبل شویی خدماتی نیست که مخصوص فصل خاصی از سال باشد و برای دریافت ان محدودیتی زمان معینی وجود داشته باشد. از انجاییکه کثیفی و لکه شدن مبلمان اتفاقی امکان دارد در هر لحظه رخ دهد و نمی توان منتظر زمان مشخصی برای رفع انها بود.

همچنین برخی از مبلمان دارای پارچه های نفیس و گران قیمت هستند و شستشوی سریع انها بسیار حائز اهمیت است. ماندگاری لکه و کثیفی ها علاوه بر اینکه جلوه مناسبی ندارد به مرور زمان سبب ماندگاری انها نیز خواهد شد.

شستن مبلمان اقدامی نیست که با استفاده از روش های خانگی به انجام ان پرداخت. برخی از این روش ها به بافت پارچه مبل اسیب وارد می کنند و برخی دیگر محتوای داخلی مبل را در گیر خود می نمایند.

مهمترین مزیت این خدمات اجرای ان در محیط خانه می باشد و به راحتی با استفاده از دستگاه بخار شو انجام می گیرد. عدم نیاز به اب فراوان سبب شده تا انجام ان در محیط خانه و محل کار سخت نباشد.

با توجه به نکات فوق ضرورت حضور شرکت های معتبر جهت ارائه خدمات بسیار بالا است. در واقع می بایست در سریع ترین زمان ممکن به انواع نیازات مشتریان پاسخ داده شود. راه حل مراکز معتبر استفاده از دستگاه ها و مواد شوینده استاندارد متناسب نوع مبلمان است.

تنها تفاوتی که این حوزه خدماتی در فصول مختلف با یگدیگر دارد، میزان تقاضای خدمات از سوی مردم است. اما هیچ گاه از اهمیت حضور این مراکز کاسته نشده و حضور فعال این مراکز در تمامی ایام سال ضروری می باشد.

مقاله مرتبط : خدمات مبل شویی (Sofa Washing) در پاکیزگی رویه پارچه ای مبلمان

بررسی اجمالی خدمات مبل شویی در فصول مختلف سال

در پایان لازم است تا یک بررسی کلی به یک نتیجه مفید در بحث بهترین فصل برای مبل شویی برسیم. دریافت خدمات در فصول مختلف مزایا و معایب خاص خود را دارد که در ادامه به انها اشاره خواهیم نمود.

با اغاز فصل بهار و با گذر از ایام عید میزان تقاضای خدمات کاهش می یابد و در راستای ان نیز تعداد نیروهای خدماتی شرکت ها کاهش می یابد. دریافت خدمات از جانب مشتریان در این فصل دو حالت بیشتر ندارد.

دسته اول کسانی هستند که از خدمات پیش از ایام عید به دلیل شلوغی و کمبود وقت شرکت های خدماتی جا مانده اند و حالت دوم برای ان دسته افرادی است که مبلشان در شلوغی ایام عید و مهمانی ها کثیف شده است.

فصل تابستان یک دوره کاملا مبهم در این حوزه خدماتی محسوب می شود و همه ساله با توجه به شرایط موجود در جامعه میزان تقاضا ها متفاوت است. البته خیلی از افراد به دلیل گرمای تابستان شستشوی مبلشان را به این فصل موکول می کنند تا نگرانی بابت خشک شدن کامل انها وجود نداشته باشد.

فصل پاییز یک فصل متمایز در این حوزه محسوب می شود و روند تقاضای خدمات به مرور زمان افزایش می یابد. برخی از مردم نیز بر این باور هستند که قبل از شروع شلوغی ایام پایانی سال و سرمای شدید به نظافت محیط خانه باید بپردازند.

یکی از معایب دریافت خدمات در ایام پایانی سال حضور خیل عظیم افراد غیر ماهر و تازه کار می باشد. بسیاری از شرکت ها برای پوشش نیاز مشتریان خود اقدام به استخدام افراد جدید و کارگران فصلی خود می کنند.

برای رسیدن به یک نتیجه ایده ال لازم است تا سرویسکار مبل شور در زمان مناسب با استفاده از دستگاه استاندارد و مواد درجه یک به شستشوی مبل بپردازد. در راستای این امر رفع سریع لکه و کثیفی ها را اولویت قرار دهید و در زمان مناسب با یک شرکت معتبر تماس حاصل فرمایید.

جلوگیری از خرابی و چرک مردگی مبل با شستشوی دوره ای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.