نتیجه عالی مبل شویی تخصصی

بیشترین سوال مطرح شده هنگام تماس برای دریافت خدمات مبل شویی این است که لیست قیمت خدمات بر چه اساسی تنظیم شده و چه فاکتورهایی در ان لحاظ شده است. همچنین چه فاکتور هایی بر کاهش و افزایش هزینه خدمات موثر هستند و روند اجرایی به چه شکل است.

برای پاسخ به سوالات کلیدی و پر تکرار مشتریان عزیز تصمیم گرفتیم تا یک مقاله جامع برای انها تهیه کرده و در اختیار شما قرار دهیم. در ادامه به صورت کاملا تخصصی به سوالات مطرح شده پاسخ داده ایم، که بهتر است تا پایان با ما همراه باشید تا با شناختی مناسب از حوزه مبل شویی بتوانید بهتر تصمیم گیری کنید.

قبل از اینکه به بررسی اصلی ترین فاکتور ها بپردازیم، باید بدانید که شستشوی مبلمان به پاکیزگی و تمیزی کاملا سطوح پارچه ای انها منجر می شود و دستگاه تمام اتوماتیک بخار شویی و دریلی که هر کدام در شرایط مختلف کاربرد دارند.

برخی از مردم بر این باور هستند که این حوزه چندان هم پیچیده نبوده و تنها یک فرایند سطحی و کار با دستگاه های دستی و تمام اتوماتیک است و هیچ گونه تخصص و یا دانشی در پشت ان وجود ندارد.

به مرور زمان با افزایش میزان تقاضای این خدمات باورها نسبت به این حوزه تغییر کرد و جایگاه مناسبی در بین عموم مردم پیدا کرد. همچنین حساسیت ها نیز برای درخواست خدمات از یک مرکز تخصصی و معتبر نیز از سوی مشتریان بیشتر شد.

با ورود دستگاه های پیشرفت و مواد شوینده استاندارد تولید شده توسط شرکت های معتبر و برند یک مکانیزم قابل قبولی برای این حوزه ارائه گردید. این تحول نشان داد خدمات مبل شویی با مواد شوینده مخصوص چه تاثیر بی نظیری بر حفظ زیبایی ظاهری مبل دارد.

نوع مبل و جنس پارچه مبل اولین فاکتور تاثیر گذار در مبل شویی

منظور از نوع مبل سبک و طراحی مبل است. به طوری کلی مبلمان به لحاظ ساختار و نوع طراحی به سه دسته اصلی مبل راحتی، کلاسیک و استیل تقسیم بندی می شوند. بیشترین تفاوت مبلمان در بخش مواد سازنده کلاف و بخش رویه انها می باشد. به عنوان مثال بخش بزرگی از مبلمان استیل را چوب و کلاف تشکیل می دهد ولی در بسیاری از مبلمان راحتی تنها پایه های ان نمایان است.

از انجاییکه که این خدمات برای شستشوی قسمت های پارچه ای مبل است، هرچه حجم بیشتری از پارچه تشکیل شده باشد زمان و انرژی بیشتری برای شستشوی ان صرف خواهد شد. اما نوع مبل تاثیر چندانی بر هزینه ها نداشته و تنها تعداد مبل فاکتور اعلام قیمت است. به عنوان مثال یک مبل هفت نفر مبنای قیمت گذاری بوده و بر اساس تعداد مبل قیمت ها و قطعات جانبی تغییر می کند.

نوع مبلمان بر اساس نیاز و طراحی دکوراسیون محیط انتخاب می شوند و فاکتور نوع مبل و جنس پارچه ان برای انتخاب مواد شوینده و دستگاه و همچنین روش شستشو مناسب است. برای کاهش اسیب های احتمالی نیاز است تا سرویسکار حاضر در محل به بررسی این موارد بپردازد.

میزان کثیفی و لکه های سطحی و عمقی پارچه مبلمان

این فاکتور تاثیر بسیار زیادی بر روی این خدمات دارد و می تواند روند کلی کار را تغییر دهد. بارها اشاره کردیم که برای از بین بردن هر گونه لکه، چربی، شوره و کثیفی های روی مبلمان می توان از دستگاه و مواد شوینده مخصوص استفاده کرد. این کار علاوه بر شستشو باعث بازیابی زیبایی و کیفیت اولیه رویه مبل می شود.

بیشتر کثیفی و لکه های ایجاد شده بر روی سطح مبلمان از طریق افرادی است که در محیط حضور دارند. برخی از این لکه ها به قدری سخت هستند نیاز به استفاده از مواد و وقت بیشتری است.

برای مبلمانی که به صورت دوره ای شستشو داده می شوند کار کمی راحت تر است و نیازی به لکه بری و یا استفاده از دریل نخواهد بود. حفاظت از مبلمان توسط کاور نیز می تواند احتمال کثیف شدن انها را کاهش دهد.

زمانی که لکه ای بر روی مبلمان می افتد و یا اینکه توسط عوامل محیطی کثیف می شوند، اقدام اولیه شما برای از بین بردن انها مهم است. هر چقدر حجم و میزان انها کاهش یابد شستشوی انها نیز به راحتی صورت می گیرد.

بخوانید : رفع شوره و لکه مبلمان توسط مبل شویی

نوع دستگاه جهت شستن مبل

زمانی که مشتریان برای دریافت خدمات با گروه کاری یاسان مبل تماس حاصل می کنند در ابتدا از انها نوع مبلمان و پارچه ان پرسیده می شود. برخی از پارچه مبلمان حساس هستند و باید دستگاه مناسبی برای مبل شویی مبلمان استفاده شود.

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که انواع دستگاه ها کدامند و تفاوت انها در چیست؟ برای پاسخ به این سوال باید عرض کنیم که دو دستگاه بخار شو و دریل دستی در این حوزه به کار گرفته می شوند. روش بخارشویی برای کلیه مبلمان مناسب است اما گاهی پیش می اید که برخی مبلمان به قدری کثیف هستند که نیاز به استفاده از فرچه است.

لازم به ذکر است که نوع دستگاه هیچ تاثیری بر روی قیمت ها نداشته و تنها نوع پارچه مبل و میزان کثیفی ها مطرح هستند. دستگاه بخارشویی تمام اتوماتیک بیش از هرچیزی کار را برای سرویسکار شست شو راحت می کند و تفاوت کیفیتی چندانی ندارد.

مواد شوینده و نانو شویی

مواد شوینده و نانو شویی یکی دیگر از فاکتورهایی است که در این خدمات موثر هستند. اغلب مراکز خدماتی به مواد شوینده ای که استفاده می کنند توجه نکرده و حساسیت های برخی از پارچه مبلمان را در نظر نمی گیرند.

موادی که برای شستشوی مبلمان استفاده می شوند، برای لکه بری و چربی زایی و همچنین رفع شوره و لکه مناسب هستند. این مواد توسط شرکت های بزرگ نظیر هنکل المان تولید و عرضه می شوند. استاندارد هایی نظیر رفع لکه و رفع بو در این مواد لحاظ شده اند و به این علت بوده که پس از شستشو بویی از خود به جای نمی گذارند.

مبل شویی با مواد نانو نیز مهمترین فاکتور ایجاد تمایز در بین قیمت ها است. از این مواد برای ایزوله کردن پارچه مبلمان در برابر لکه و کثیفی استفاده می شود. البته نانو در حالت ترکیب با مواد شوینده نیز برای حفظ تمیزی و ماندگاری شستشو تا مدتی به کار می رود اما درصد ان در ترکیب بسیار پایین است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.