اشنایی با خدمات مبل شویی

مبل شویی یکی از مهمترین مباحثی است که در حوزه نظافت منازل مطرح می شود و طی یک دهه اخیر اهمیت ویژه ای در بین عموم مردم پیدا کرده است و مراکز بسیاری به ارائه ان پرداخته اند.

مبل شویی در واقع فرایندی است طی ان به رفع کثیفی و لکه های ایجاد شده بر روی پارچه مبلمان پرداخته می شود. روش و ابزارهای مختلفی وجود دارد که امکان اجرای این فرایند را فراهم می کنند اما برای شناخت دقیق از این حوزه همراه ما باشید.

در واقع خدمات مبل شویی اصولی و استاندارد در گرو بررسی دقیق جنس پارچه و نوع مبل و استفاده از ابزار و مواد شوینده مناسب نوع ان می باشد. توجه به این موارد می تواند نتیجه ای ایده ال در پایان رقم بزند و پس از اتمام کار اثاری از لکه و کثیفی بر روی پارچه مبل باقی نماند.

مبل شویی در شهرهای بزرگ با یک بازار رقابتی شدید روبه رو است و این امر ذهن مشتریان را به سمت بحث هزینه ها پیش می برد و باعث می شود تا کمتر کسی به پارامتر و مباحث مطرح در این حوزه توجه نماید.

امروزه بلا استثناء تمامی خانه ها دارای مبلمان هستند که با توجه به نیاز محیط و سلیقه افراد انتخاب می شوند. از انجاییکه مبل کاربرد فراوانی در انواع محیط ها دارد، بیشتر وقت افراد بر روی انها سپری می شود و در نتیجه پس از مدتی کثیف خواهند شد.

در حوزه مبل شویی چهار پارامتر بیش از هر چیزی حائز اهمیت است. شامل نیروی ماهر و مجرب، دستگاه پیشرفته و مواد مخصوص و همچنین ضمانت پایان کار است. به دلیل اینکه پارچه مبلمان انواع مختلفی دارد و هر کدام از انها حساسیت های خاص خود را دارند، توجه به این موارد بسیار حیاتی است.

اهمیت خدمات مبل شویی و نظافت مبلمان

از انجا که مبلمان از وسایل کاربردی و گران قیمت محیط داخلی محسوب می شوند و همچنین بیشترین ارتباط افراد در خانه با مبلمان است، پس خیلی مهم است که مبلمان به لحاظ تمیزی در بهترین حالت خود قرار داشته باشد.

تمیزی مبلمان ارتباط مستقیمی با نشاط و طراوات محیط داخلی دارد و بیشتر خانم های خانه دار با این مسائل درگیر هستند. مبل شویی خدماتی است که در جهت نظافت و تمیزی مبلمان به وجود امده است.

در حال حاضر مبل شویی به قدری اهمیت پیدا کرده است که شرکت و تولیدکنندگان مطرح مواد شوینده به تولید پاک کننده و شامپوهای مخصوص جنس پارچه مبلمان پرداخته اند.

روش های مختلفی برای نگهداری و مراقبت از رویه مبلمان وجود دارد اما کثیف شدن پارچه انها پس از مدتی امری بدیهی است. استفاده از کاور های مخصوص می تواند از کثیف شدن انها جلوگیری کند اما این روش تنها مخصوص زمانی است که از مبلمان استفاده نمی شود.

پس از مسئله نگهداری و مراقبت از رویه مبلمان، نظافت ان بسیار مهم است. این کار می تواند از کثیفی های بیشتر و کهنه تر شدن مبلمان جلوگیری کند و طراوت اولیه رویه ان را حفظ نماید.

مبل شویی در منزل

مبل شویی در منزل با دستگاه های پیشرفته و مواد مخصوص یکی از بهترین روش ها جهت نظافت و لکه بری رویه مبلمان است. در همین راستا مراکز بسیاری در شهرهای بزرگ جهت انجام ان به وجود امده است.

مبل شویی در منزل شامل کلیه اقداماتی است که در جهت از بین بردن هر گونه کثیفی، لکه و الودگی های ناشی از گرد و غبار و موارد دیگر به وسیله دستگاه های پیشرفته بخارشویی صورت می گیرد. دستگاه و مواد به کار رفته در این پروسه می بایست دارای استاندارد های لازم تعریف شده باشند.

مبل شویی تخصصی در منزل از بررسی های اولیه تا اجرا توسط متدد های علمی و استاندارد روز دنیا بر اساس تجربه برای رسیدن به نتیجه ای ایده ال بهره می گیرد. این حوزه از اوایل دهه هشتاد به یک نیاز اساسی در خانه ها، رستوران ها، هتل ها، شرکت ها و اداره ها تبدیل شد.

متاسفانه این باور غلط در بین برخی از مردم وجود دارد که لکه بری و نظافت مبلمان در منزل توسط دستگاه بخارشو تنها یک فرایند پیش پا افتاده است و برای دریافت از می توان با هر شماره ای که از طریق دنیای اینترنت بدست می اید تماس گرفت. در ادامه به ابعاد مختلف این حوزه خواهیم پرداخت.

تماس با مراکز معتبر مهمترین اقدامی است که باید بلافاصله پس از کثیف شدن مبلمان خود انجام دهید. زیرا هر چقدر که زمان بگذرد عمل لکه زدایی نیز سخت تر و زمان بر خواهد بود.

نحوه تقاضای خدمات مبل شویی در منزل

زمانی که مبلمان شما کثیف می شود و یا اینکه تصمیم به تمیز کردن انها دارید، کسب اطلاعات از دنیای اینترنت اولین کاری است که به ذهن شما خواهد رسید. مطمئنا پس از سرچ کلید واژه ها و راهکار های مختلفی روبه رو خواهید شد که یکی از پر تکرار ترین انها مبل شویی در منزل است.

در ابتدا لازم است اشاره کنیم که به هیچ عنوان فریب تبلیغات خدمات ارزان را نخورید. در ادامه به بحث قیمت ها و مواد استاندارد این فرایند خواهیم پرداخت.

همواره بزرگترین اشتباهات در هیجانات رخ می دهد، و در این هنگام درست است که به یک فرد ماهر مبل شور برای تمیز کردن مبل خود نیاز مبرم دارید. لازم است با تحقیق و بررسی دقیق تر به سراغ یک شرکت معتبر و مجهز بروید.

تیم مبل شویی یاسان با دارا بودن پیشرفته ترین دستگاه ها، پرسنل ماهر و کارازموده دارای تعهد کاری همواره مورد اعتماد همشهریان عزیز بوده ایم. پیش از دریافت خدمات نیز می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان این شرکت بهره مند شوید.

رد و بدل شدن اطلاعات بین مشتریان و کارشناسان پشتیبان شرکت مبل شویی یاسان می تواند در انتخاب دستگاه و مواد مناسب موثر باشد. پس از تعیین زمان مناسب نوبت به اعزام اکیپ ماهر و مجرب به محل می رسد تا اقدامات لازم برای نظافت مبلمان انجام دهند.

در ادامه وارد مباحث تخصصی این حوزه خواهیم و پیشنهاد می کنیم حتما از بخش مقالات یاسان مبل دیدن کنید که نکات مهم و اساسی را جهت اگاهی بیشتر شما ارائه کرده ایم.

انواع مبل شویی و روند اجرایی کار

مبل شویی تخصصی در سطوح مختلف به وسیله دستگاه و ابزار مختلف به سه دسته اصلی زیر تقسیم بندی می شود. با توجه به نوع مبلمان و یا اینکه میزان کثیفی و لکه ها چقدر است، روش اجرا نیز متفاوت است.

روش های استاندارد این حوزه با متناسب با دستگاه و مواد شوینده شامل موارد زیر است :

  • استفاده از ذستگاه اسپری خشک کن سه موتوره تمام اتوماتیک
  • استفاده از دستگاه دریل و خشک کن صنعتی

خدمات لکه بری و نظافت مبلمان نیز همانند سایر خدمات دارای درجه بندی و سطوح مختلف است. این درجه بندی ها بر اساس تجهیزات شرکت، مواد مصرفی، میزان جرم و کثیفی، جنس رویه مبل و همچنین تخصص مبل شور انجام می گیرد.

مبل شویی فوری در تهران

بدون شک مبل شویی در خانه توسط گروه های معتبر مهمترین بخش در حوزه نظافت منزل است. این پروسه باید با حساسیت و دقت بالایی انجام شود. اموزش نیروی خدماتی و به کارگیری تجهیزات پیشرفته در کنار تجربه و مهارت می تواند تضمین کننده نتیجه ای ایده ال باشد.

اینکه کدام یک از این روش ها مناسب نوع مبلمان شما است، پس از بررسی های اولیه و ارائه توضیحات مشتریان از نوع پارچه مبل مشخص می شود. در ادامه نحوه اجرایی هر کدام و روش های پیشنهادی از سوی کارشناسان یاسان مبل در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

خدمات مبل شویی در خانه ها توسط گروه یاسان مبل با تهیه مواد شوینده درجه یک و انجام ان توسط دستگاه های پیشرفته زیر نظر پرسنل خدماتی ماهر و کار بلد می باشد، ضمانت پایان کار شاخصه منحصر به فرد این شرکت نسبت به سایر رقبا است.

هزینه مبل شویی گونه محاسبه می شود

هزینه مبل شویی یکی از چالش برانگیزترین بحث ها در این حوزه می باشد. حضور افراد غیر مجاز و ارائه خدمات با هزینه پایین تر از تعرفه ها سبب سردرگمی مشتریان این حوزه خدماتی شده است.

هزینه و تعرفه مبل شویی همه سال از سوی اتحادیه محاسبه شده و در اختیار مراکز مجاز قرار می گیرد. همواره یک قیمت پایه در نظر گرفته می شود و با در نظر گرفته پارامترهای معین نظیر تعداد مبل قیمت نهایی نیز تغییر خواهد کرد.

خشکشویی مبل رایج ترین روش بوده و قیمت ان در تمامی مناطق و شهر یکسان است و هیچ گونه ارتباطی با سطح رفاه ان محله ندارد. در همان ابتدا تعرفه حتما در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت و روند اجرایی کار و هزینه ها به صورت کاملا شفاف به مشتریان اعلام می گردد.

عوامل موثر بر قیمت ها به شرح زیر می باشد:

  • تعداد مبلمان و تعداد قطعات جانبی:

هزینه مبل شویی با توجه به تعداد چند نفره بودن مبلمان و همچنین قطعاتی نظیر کوسن، پشتی ها و نشیمن های جدا شونده ان تعیین می گردد. بدیهی است که هر چه تعداد مبلمان و قطعات جانبی ان بیشتر باشد، وقت و مواد شوینده بیشتری نیز استفاده خواهد شد. تعداد مبلمان تاثیر بیشتری بر روی هزینه داشته و قطعات جانبی ان کمی هزینه ها را تغییر خواهند داد.

  • جنس پارچه:

روش کار برای مبلمان با پارچه های گران قیمت و حساس بسیار متفاوت تر از مبلمان پارچه معمولی است. از طرفی هم این موضوع برای مبلمان قدیمی و عتیقه نیز صدق می کند و نمیتوان به راحتی از حساسیت های پارچه چنین مبلمانی عبور کرد.

  • مواد شوینده و لکه بری:

در حالت کلی مواد شوینده به کار رفته در کلیه خدمات از کیفیت و مرغوبیت بالا و یکسانی برخوردار هستند. در مورد مشتریانی که حیوانات خانگی دارند و یا اینکه نیاز به لکه بری به صورت دوره ای دارند خدمات به همراه تخفیفات ویژه انجام می گیرد.

مبل شویی با مواد نانو کمی گران تر از سایر روش ها می باشد. در این روش از مواد نانو برای ایزوله کردن پارچه مبل در برابر کثیف و لکه ها استفاده می شود.

استاندارد های خدمات مبل شویی چیست؟

در هر حوزه خدماتی کلیه اقدامات و فعالیت ها در راستای کسب رضایت مشتری در چهارچوب استانداردهای لازم صورت می گیرد. خدمات مبل شویی نیز از این قائده مستثنى نیست، بلکه به علت اینکه در خانه مشتریان نیز انجام می گیرد با چالش های بیشتری روبه رو است.

ما معتقدیم که برای ماندگاری در بازار رقابت لازم است تا خدمات در بهینه ترین حالت ممکن اجرایی شود. بنابراین هزینه دریافتی از مشتریان در قبال خدمات درجه یک و رضایت مندی انها است.

  • مبل شویی با دستگاه تمام اتوماتیک: از انجاییکه مبلمان از وسایل گران قیمت و ضروری هر خانه ای است، این فرایند باید توسط دستگاه های استاندارد و مناسب صورت گیرد تا هیچ گونه اسیبی متوجه پارچه و رویه انها نگردد. دستگاه بخارشویی تمام اتوماتیک یکی از مناسب ترین ابزار جهت انجام ان است.
  • مبل شویی با مواد شوینده درجه یک و استاندارد: بعد از دستگاه مناسب، مواد به کار رفته از اهمیت بالایی برخوردار است. شرکت ارائه دهنده خدمات موظف است تا از مواد درجه یک با مرغوبیت بالا جهت لکه بری و نظافت مبل استفاده کند. نوع مواد شوینده می تواند با توافق طرفین تغییر کند. هزینه ها برای استفاده از مواد شوینده درجه یک همانند نانوی خالص کمی بیشتر از مواد شوینده معمولی است.
  • مبل شویی بدون کثیف کاری و اب ریزی: با توجه به اینکه 98 درصد مبل شویی در خانه مشتریان می باشد، لازم است تا این عمل بدون هیچ گونه کثیف کاری و ریختن اب و مواد شوینده به محیط اجرایی شود. بهتر است اقدامات لازم جهت جلوگیری از این اتفاق انجام گیرد. این کار بیش از هر چیزی ضامن حفظ کیفیت محتوای داخلی مبل خواهد بود.
  • مدیریت زمان: مدیریت زمان در این حوزه از اهمیت بالایی برخوردار است. نوبت دهی مناسب و اجرای خدمات در بهترین زمان ممکن سبب صرفه جویی در وقت و هزینه ها خواهد شد. زمان تقریبی برای مبل شویی در خانه یک دست مبل هفت نفره حدودا دو ساعت است.